Aktualności

„Halo Wakacje” - kolejne spotkania z policjantką

Data publikacji 27.07.2022

Wczoraj policjantka ze starobabickiej komendy na co dzień zajmująca się profilaktyką społeczną spotkała się z najmłodszymi mieszkańcami łomiankowskiej gminy. Spotkanie odbyło się w Centrum Kultury w ramach akcji „Halo Wakacje”. Podczas spotkania policjantka poprzez wspólną zabawę przedstawiła dzieciom zasady prawidłowego i bezpiecznego poruszania się po drodze. Najmłodsi usłyszeli kilka rad na temat bezpiecznego spędzania czasu podczas wakacji. Starszy aspirant Marta Dymek przypomniała również uczestnikom podstawowe zasady bezpiecznego zachowania podczas pobytu nad wodą oraz przybliżyła pracę policjanta.

Trwa akcja „Halo Wakacje” zorganizowana przez Centrum Kultury w Łomiankach. Wczoraj starszy aspirant Marta Dymek policjantka ze starobabickiej komendy na co dzień zajmująca się profilaktyką społeczną spotkała się z najmłodszymi mieszkańcami łomiankowskiej gminy. Podczas wspólnej zabawy przedstawiła dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego zachowania, bezpieczeństwa w ruchu drogowym i podczas wypoczynku letniego, a także jak unikać zagrożeń. Policjantka przypomniała uczestnikom podstawowe zasady bezpiecznego zachowania podczas pobytu nad wodą oraz przybliżyła pracę policjanta.

Prowadząc działania w ramach kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej na rzecz bezpieczeństwa osób przebywających nad wodą pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, poinformowała także i zachęcała dzieci do uczestnictwa w konkursie plastyczno-filmowym „Artystyczny przeWODNIK” zorganizowanym przez Komendę Główną Policji.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Powrót na górę strony