Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Proste słowo dziękuję

Data publikacji 08.08.2022

„Na ręce Pana Komendanta pragnę przekazać proste słowo „ dziękuję” dla Panów młodszego aspiranta Kamila Bałdygi i starszego sierżanta Mateusza Nawrot za profesjonalne podejście do mnie oraz wczorajszego zdarzenia w Ożarowie Mazowieckim.” Tymi słowami rozpoczyna się przesłany na ręce komendanta powiatowego list mieszkanki powiatu.

Kilka dni temu Komendant Powiatowy Policji młodszy inspektor Wojciech Turek odebrał list z podziękowaniami za profesjonalne podejście w trakcie wykonywania obowiązków służbowych policjantów z wydziału ruchu drogowego.

Po tym jak na terenie parkingu w Ożarowie Mazowieckim doszło do kolizji na miejsce pojechali policjanci z wydziału ruchu drogowego starobabickiej komendy. Funkcjonariusze odpowiedzieli na wszelkie pytania i rozwiali wątpliwości uczestników tego zdarzenia.

Obaj Panowie, z którymi miałam przyjemność w dniu wczorajszym rozmawiać, wyróżnili się wysoką kulturą osobistą, uprzejmością oraz profesjonalnym podejściem do czynności służbowych.

Zaangażowanie Panów w pracę, którą wykonują, zasługuje na wyróżnienie, ponieważ dzięki temu mogłam sprawnie dowiedzieć się wszystkich szczegółów, dopytać i wyjaśnić wątpliwości.

Tylko życzyć Panie Komendancie takiego zespołu Pracowników z taką postawą a nam otrzymywać taką pomoc…

Jest nam niezwykle miło, że nasza codzienna służba została doceniona. Takie wyrazy uznania są dla nas ogromną motywacją.

st. asp. Marta Dymek


 

Powrót na górę strony