Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kierownik dzielnicowych odnalazł zaginioną 10-latkę

Data publikacji 09.08.2022

Tuż przed 20 dyżurny starobabickiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 10-letniej dziewczynki. Do poszukiwań zaginionej zostało zaangażowanych kilkunastu policjantów z komendy w Starych Babicach. Informacja o zaginięciu dziecka przekazana została również do policjantów pełniących służbę na terenie Warszawy.Finał poszukiwań okazał się szczęśliwy. Dziewczynkę odnalazł kierownik dzielnicowych w okolicy stawu w Lipkowie. Dziewczynka szczęśliwie wróciła do domu.

Dochodziła 20.00 kiedy dyżurny starobabickiej komendy otrzymał zgłoszenie od rodziców 10-latki, która oddaliła się z miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do poszukiwań zaginionej. Do akcji zostało zaangażowanych kilkunastu policjantów z komendy w Starych Babicach. Na szczęście finał poszukiwań okazał się pozytywny. Dziewczynkę odnalazł kierownik dzielnicowych w okolicy stawu w Lipkowie.

Dzięki szybkiej reakcji rodziców i natychmiastowo podjętych działaniach poszukiwawczych 10-latka została odnaleziona w niecałe pół godziny od zgłoszenia o jej zaginięciu.

st. asp. Marta Dymek

Powrót na górę strony