Aktualności

Za sprawą kradzieży stał pracownik

Data publikacji 15.09.2022

Policjanci z Błonia zatrzymali 34-latka ujętego na kradzieży alkoholu i artykułów spożywczych. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna z terenu magazynu, gdzie był zatrudniony, usiłował wynieść skradzione produkty. Podczas jego przeszukania mundurowi ujawnili jeszcze susz roślinny. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymali informację o kradzieży alkoholu i artykułów spożywczych. Do przestępstwa miało dojść w jednym z magazynów na terenie gminy. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy ustalili dokładne okoliczności zdarzenia. Jak się okazało, 34-letni pracownik usiłował wynieść z terenu firmy skradzione produkty.

Podczas jego przeszukania policjanci ujawnili i zabezpieczyli susz roślinny. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany. Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego usłyszał już zarzuty i przyznał się do popełnienia przestępstw. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Czynności w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Powrót na górę strony