Aktualności

Od awantury do aresztu

Data publikacji 19.01.2023

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zostali wezwani na interwencję domową, gdzie pomiędzy przebywającymi w lokalu osobami miało dojść do awantury. Podczas legitymowania okazało się, że znajdująca się w mieszkaniu kobieta była poszukiwana przez sąd celem ustalenia miejsca pobytu oraz do odbycia kary 211 dni pozbawienia wolności. Zgodnie z dyspozycją sądu 39-latka została zatrzymana i doprowadzona do jednostki penitencjarnej. Natomiast policjanci ze starobabickiej „patrolówki” podczas interwencji zatrzymali mieszkańca izabelińskiej gminy, na którego sąd wydał nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego celem odbycia 118 dni pozbawienia wolności.

Dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie awantury w jednym z lokali mieszkalnych na terenie gminy. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. W trakcie ustalania okoliczności zdarzenia, mundurowi wylegitymowali przebywające w lokalu osoby.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że znajdująca się w mieszkaniu kobieta była poszukiwana przez sąd w celu ustalenia miejsca pobytu oraz do odbycia kary 211 dni pozbawienia wolności. Zgodnie z dyspozycją sądu 39-latka została zatrzymana i doprowadzona do aresztu śledczego.

Natomiast policjanci ze starobabickiej „patrolówki” podczas interwencji zatrzymali mieszkańca izabelińskiej gminy, na którego sąd wydał nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego celem odbycia 118 dni pozbawienia wolności.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Powrót na górę strony