Aktualności

Za sprawą kradzieży w firmie stał pracownik

Data publikacji 25.01.2023

Policjanci z Łomianek zostali powiadomieni o kradzieży urządzenia wielofunkcyjnego, piły spalinowej, fotela gamingowego. Do przestępstwa doszło na terenie firmy. Skradzione rzeczy policjanci zabezpieczyli w jednym z lombardów, a następnie udali się do miejsca pobytu mężczyzny, który wstawił tam przedmioty. Okazało się, że dostał je od znajomego, który zatrudniony był w poszkodowanej firmie. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty, jeden paserstwa, drugi kradzieży. 22-latek usłyszał jeszcze zarzut przywłaszczenia firmowego tabletu.

Dyżurny komisariatu w Łomiankach otrzymał zgłoszenie o kradzieży sprzętu biurowego. Urządzenie wielofunkcyjne, piła spalinowa, fotel gamingowy zostały skradzione z jednej z firm z terenu gminy. Sprawą zajęli się policjanci z łomiankowskiego zespołu kryminalnego.

Skradzione rzeczy policjanci zabezpieczyli w jednym z lombardów, a następnie udali się do miejsca pobytu mężczyzny, który wstawił tam przedmioty. Okazało się, że dostał je od znajomego, który zatrudniony był w poszkodowanej firmie. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty, jeden paserstwa, drugi kradzieży. 22-latek usłyszał jeszcze zarzut przywłaszczenia firmowego tabletu. Mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa. Teraz ich sprawą zajmie się sąd. Czynności w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa dla Warszawy-Żoliborza.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Powrót na górę strony