Aktualności

Poszukiwany ukrywał się w łóżku

Data publikacji 13.03.2023

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego błońskiego komisariatu zatrzymali 23-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie wydanego przez sąd nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego. Mundurowi znaleźli go schowanego w łóżku. Zatrzymany doprowadzony został do jednostki penitencjarnej, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.

Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim wydał nakaz doprowadzenia 23-letniego mieszkańca błońskiej gminy do aresztu śledczego. Poszukiwaniami zajęli się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Funkcjonariusze udali się do jego miejsca pobytu. Drzwi otworzyła matka mężczyzny, która nie potrafiła wyjaśnić, gdzie jej syn może przebywać.

Mundurowi sprawdzili wszystkie pomieszczenia, jednak nigdzie nie zastali poszukiwanego. Dopiero po dokładnym przeszukaniu mieszkania policjanci znaleźli schowanego w łóżku 23-latka. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, a następnie doprowadzili do aresztu śledczego, gdzie zgodnie z dyspozycją sądu, odbędzie teraz karę trzech miesięcy pozbawienia wolności.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Powrót na górę strony