Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież z włamaniem w warunkach recydywy

Data publikacji 31.03.2023

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego przedstawili mieszkańcowi gminy zarzuty kradzieży z włamaniem do kontenera biurowego i usiłowanie włamania do sejfu. Wizerunek mężczyzny został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Następnego dnia mundurowi zatrzymali 33-latka, który za popełnione przestępstwa będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

Dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o włamaniu do kontenera biurowego i kradzieży aparatu fotograficznego oraz pęku kluczy, za pomocą których sprawca usiłował włamać się do sejfu. Sprawą zajęli się ożarowscy policjanci z zespołu kryminalnego. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Policjanci ustalili mężczyznę, który mógł dokonać tego przestępstwa, a następnie zatrzymali go.

33-latek usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem i usiłowania włamania, przy czym przestępstw tych dopuścił się w warunkach recydywy. Policjanci odzyskali również skradziony aparat fotograficzny i klucze. Teraz o dalszym losie mieszkańca ożarowskiej gminy zadecyduje sąd. Czynności w tej sprawie nadzoruje prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja/ea

Powrót na górę strony