Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Porozmawiajmy o naszym bezpieczeństwie, czyli konsultacje społeczne w zakresie prowadzenia działań priorytetowych (aktualizacja)

Data publikacji 24.05.2023

Dzielnicowy aspirant sztabowy Marek Szymański z Posterunku Policji w Kampinosie zaprasza mieszkańców gminy na konsultacje społeczne, które odbędą się 27 maja 2023 roku w godz. 10:00-14:00 na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Kampinosie w związku z obchodami "Święta Rodziny".

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Kampinosie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy na konsultacje społeczne. W dniu 27 maja 2023 roku w godz. 10:00-14:00 podczas obchodów "Święta Rodziny" na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Kampinosie będzie można spotkać się z aspirantem sztabowym Markiem Szymańskim.

Uczestniczenie w tego typu spotkaniach umożliwi realnie poprawić stan bezpieczeństwa mieszkańców, którzy mogą zasugerować swoje spostrzeżenia, uwagi i oczekiwania dotyczacej pracy Policji, a także wskazać miejsca, gdzie dochodzi do naruszeń prawa. Wszystkie wnioski i uwagi będą branę pod uwagę przy tworzeniu kolejnych planów działań priorytetowych przez dzielnicowego.

mł. asp. Martyna Podolska

Powrót na górę strony