Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy rozmawiał z przedszkolakami o bezpieczeństwie w ruchu drogowym w ramach „Roadpol Safety Days 2023”

Data publikacji 21.09.2023

Młodszy aspirant Rafał Górniak, dzielnicowy z komisariatu w Błoniu, wspólnie ze starobabicką policjantką na co dzień zajmującą się profilaktyką społeczną, przeprowadzili spotkanie z dziećmi z Przedszkola Publicznego nr 4 w Błoniu. Podczas wizyty opowiedzieli najmłodszym nie tylko o pracy policjantów i ich wyposażeniu do służby, ale przede wszystkim o bezpieczeństwie na drodze i o tym, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych.

Młodszy aspirant Rafał Górniak, dzielnicowy z komisariatu w Błoniu wspólnie z aspirant Martyną Podolską policjantką na co dzień zajmującą się profilaktyką społeczną odwiedzili najmłodszych mieszkańców gminy. Podczas spotkania z dziećmi z Przedszkola Publicznego nr 4 „Stokrotka” w Błoniu opowiedzieli najmłodszym nie tylko o pracy policjantów i ich wyposażeniu do służby, ale przede wszystkim o bezpieczeństwie na drodze.

Dzieci dowiedziały się też, jak bezpiecznie przechodzić przez przejście dla pieszych oraz dlaczego tak ważne jest, aby być zawsze widocznym i nosić elementy odblaskowe. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci otrzymały gadżety ufundowane przez Urząd Gminy w Błoniu.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja/ea

  • Policjanci na sali podczas spotkania z dziećmi rozmawiają o bezpieczeństwie na drodze
  • zdjęcie grupowe na sali policjantów z przedszkolakami
  • gadżety przekazane przedszkolakom ufundowane przez Urząd Gminy w Błoniu
Powrót na górę strony