Aktualności

Policjantka spotkała się z przedszkolakami

Data publikacji 02.04.2024

Starszy aspirant Martyna Podolska policjantka ze starobabickiej komendy na co dzień zajmująca się profilaktyką społeczną, spotkała się z dziećmi z Przedszkola Kolumbus Junior w Błoniu. Dzieci miały okazję zapoznać się z pracą policjanta oraz usłyszeć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci otrzymały elementy odblaskowe.

Policjanci na co dzień spotykają się z dziećmi w przedszkolach i szkołach podstawowych. Tym razem dzieci z Przedszkola Kolumbus Junior w Błoniu zaprosiły na spotkanie starszego aspiranta Martynę Podolską, policjantkę z komendy w Starych Babicach na co dzień zajmującą się profilaktyką społeczną. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Policjantka przybliżyła dzieciom również podstawowe zasady zachowania bezpieczeństwa szczególnie w kontaktach z nieznajomymi, w domu i na placach zabaw. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Dzieci chętnie zadawały pytania również te o pracy policjanta. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci otrzymały elementy odblaskowe.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Powrót na górę strony