Aktualności

Rozpoznajesz tą parę? Zadzwoń!

Data publikacji 04.06.2024

Policjanci z komisariatu w Błoniu prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na wnuczka”. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzny i kobiety mogących mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje tą parę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z komisariatu w Błoniu w siedzibie jednostki przy ulicy Jana Pawła II 2 lub telefoniczny pod numerem 47 72 43 860, (22) 725 49 97.

Policjanci z komisariatu w Błoniu prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na wnuczka”, które miało miejsce w dniu 13 maja br. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny i kobiety mogących mieć związek z tym przestępstwem.

Rysopis osób: 

Mężczyzna w wieku około 40-50 lat, średniego wzrostu, grubszej postury z widoczną nadwagą. Ubrany był w spodnie jeansowe koloru niebieskiego, ciemną rozpinaną bluzę, białą koszulę z kolorową aplikacją, buty sportowe koloru białego. Na głowie miał białą czapkę z daszkiem, na nosie okulary przeciwsłoneczne. Przy sobie miał jasną torebkę z czarnym paskiem na ramię.

Kobieta w wieku około 40-50 lat, średniego wzrostu, średniej budowy ciała, włosy długie koloru blond związane w kucyk, twarz krągła. Ubrana w czarne, luźne spodnie, czarną bluzę z kapturem z napisami na rękawach, buty jasne typu trampki.

Każdy, kto rozpoznaje tą parę lub posiada informacje na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Błoniu w siedzibie jednostki przy ulicy Jana Pawła II 2 lub telefoniczny pod numerem 47 72 43 860, (22) 725 49 97. Informacje można przekazać w formie elektronicznej pisząc na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numery sprawy RSD-191/24.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Powrót na górę strony