Aktualności

IV. Ogólnopolski Turniej Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji

Data publikacji 06.06.2024

W II etapie IV. Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji, który przeprowadzony zostanie w Komendzie Stołecznej Policji, nasz powiat reprezentować będzie komisarz Robert Trojanowski – dyżurny Komedy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Kolejny etap, a więc ogólnopolski finał, odbędzie się jesienią w Szkole Policji w Katowicach.

W Komendzie Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach zakończyły się eliminacje do II etapu IV. Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji. Nasz powiat reprezentować będzie komisarz Robert Trojanowski – dyżurny komendy w Starych Babicach. W zawodach przeprowadzonych przez Komendę Stołeczną Policji oprócz naszego kolegi wezmą udział funkcjonariusze pełniący służbę na stanowisku kierowania jednostek organizacyjnych Policji z terenu stołecznego garnizonu.

Komendant Powiatowy Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego młodszy inspektor Wojciech Turek laureatowi konkursu złożył gratulacje i życzył powodzenia w kolejnym etapie zawodów. Najlepszy dyżurny, który uzyska najlepsze wyniki będzie reprezentować Komendę Stołeczną Policji w III etapie, a więc w ogólnopolskim finale, który odbędzie się jesienią w Szkole Policji w Katowicach.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja/D.K

Powrót na górę strony