Aktualności

Karta Małego Rowerzysty dla Przedszkolaka

Data publikacji 10.06.2024

Policjantka z komendy w Starych Babicach na co dzień zajmująca się profilaktyką społeczną uczestniczyła w egzaminie na „Kartę Małego Rowerzysty”. Egzamin odbył się w Przedszkolu w Zaborowie, a przedszkolaki musiały wykazać się zarówno wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego, jak i zaprezentować swoje umiejętności na torze rowerowym. Wszystkie dzieci dzielnie sobie poradziły, zdały egzamin i uzyskały Kartę Małego Rowerzysty dla Przedszkolaka. Serdecznie gratulujemy!

Aspirant Martyna Podolska policjantka z komendy w Starych Babicach na co dzień zajmująca się profilaktyką społeczną wspólnie z policjantami z komisariatu w Lesznie podczas roku szkolnego odbyła szereg spotkań z wychowankami Publicznego Przedszkola w Zaborowie. W tym czasie funkcjonariusze przygotowywali dzieci do najważniejszego dla nich dnia. Podczas każdej wizyty opowiadali przedszkolakom o bezpieczeństwie i zasadach ruchu drogowego, przedstawiali pracę policjantów z różnych pionów, mówili o bezpieczeństwie, gdy zostaną sami w domu.

Uwieńczeniem tych wszystkich miłych spotkań była uroczystość wręczenia Karty Małego Rowerzysty. Dzieci z uśmiechem na twarzy przeżywały swój pierwszy egzamin. Był to egzamin na Kartę Małego Rowerzysty. Przedszkolaki musiały wykazać się zarówno wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz zaprezentować swoje umiejętności na torze rowerowym. Wszystkie dzieci dzielnie zdały egzamin i uzyskały Kartę Małego Rowerzysty dla Przedszkolaka.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Powrót na górę strony