Aktualności

Dzielnicowy zatrzymał poszukiwaną przez sąd kobietę

Data publikacji 19.06.2024

Dzielnicowy z komisariatu w Łomiankach podczas wykonywania obowiązków służbowych, w komisariacie wylegitymował kobietę, która stawiła się do jednostki na wezwanie w związku z prowadzonymi przez policjanta ustaleniami. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że jest poszukiwana. Na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego 54-latka miała odbyć karę 20 dni pozbawienia wolności.

Dzielnicowy z łomiankowskiego komisariatu zatrzymał 54-letnią mieszkankę gminy. Podczas wykonywania obowiązków służbowych w komisariacie wylegitymował kobietę, która stawiła się do jednostki na wezwanie w związku z prowadzonymi przez policjanta ustaleniami. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że jest poszukiwana przez sąd na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego.

W jednostce penitencjarnej 54-latka miała odbyć karę 20 dni pozbawienia wolności. Kobieta skorzystała z możliwości zwolnienia od wykonywania kary zastępczej poprzez uiszczenie grzywny, wpłacając ją na wskazany przez sąd numer rachunku bankowego.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja/D.K

Powrót na górę strony