Aktualności

Kolejni poszukiwani zatrzymani przez policjantów

Data publikacji 08.07.2024

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego pełniący służbę na terenie powiatu w ostatnich dniach zatrzymali kolejne osoby, które były poszukiwane przez sądy. Najpierw w Płochocinie podjęli interwencję wobec mężczyzny, który jak ustalili, był poszukiwany celem odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany przez łomiankowskich funkcjonariuszy 28-latek poszukiwany był celem odbycia zastępczej kary 149 dni pozbawienia wolności.

Najpierw policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego udali się do miejsca, gdzie miał przebywać mężczyzna, na którego sąd wydał nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego celem odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który następnie trafił do jednostki penitencjarnej.

Natomiast zatrzymany przez łomiankowskich funkcjonariuszy 24-latek poszukiwany był przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza. Zgodnie z jego dyspozycją doprowadzony został do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 149 dni odbywając zastępczą karę pozbawienia wolności.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Powrót na górę strony