Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nieletni niszczyli plac zabaw

Data publikacji 13.10.2010

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego w Starych Babicach doprowadzili wczoraj do komendy nieletniego mieszkańca gminy Izabelin. 15-latek wspólnie z kolegą niszczył plac zabaw w Lipkowie. Chłopcy kopali w drewnianą altankę, przez co wyłamali w niej deski. Wczoraj nieletnim zajęli się już policjanci z zespołu ds. nieletnich. O czynie karalnym, którego dopuścił się 15-latek, zostanie powiadomiony sąd rodzinny.

Wczoraj popołudniu dyżurny komendy w Starych Babicach został powiadomiony o niszczeniu placu zabaw w Lipkowie. Według relacji świadka dwóch młodych mężczyzn dewastowało drewnianą altankę, kopiąc ją. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego. Na placu zabaw należącym do urzędu gminy, zauważyli wyłamane deski altanki. W wyniku podjętej interwencji funkcjonariusze doprowadzili do komendy jednego ze sprawców.

15-letnim mieszkańcem gminy Izabelin zajęli się już policjanci z zespołu ds. nieletnich. O czynie karalnym, którego dopuścił się nieletni, zostanie powiadomiony sąd rodzinny. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania drugiego ze sprawców.

/ego/

Powrót na górę strony