Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznał poszukiwanego w markecie

Data publikacji 24.12.2010

Kryminalny z Komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w czasie wolnym od służby udał się na zakupy do jednego z marketów w Starych Babicach. Tam wśród klientów rozpoznał mężczyznę, który najprawdopodobniej był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie. Jak się okazało, nie mylił się. Dzięki jego spostrzegawczości, kolejna osoba poszukiwana została zatrzymana. Mężczyzna zgodnie z nakazem zostałdoprowadzony do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie karę pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego zatrzymali kolejną osobę ukrywającą się przed wymiarem sprawiedliwości. Wszystko to dzięki spostrzegawczości jednego z kryminalnych. Policjant w czasie wolnym od służby wybrał się na zakupy do jednego z miejscowych marketów na terenie Starych Babic. Tam w jednym z klientów rozpoznał mężczyznę, który poszukiwany był przez sąd Rejonowy w Pruszkowie.

Policjanci zgodnie z nakazem doprowadzili poszukiwanego do aresztu śledczego, gdzie przez najbliży rok mężczyzna odbywać będzie teraz karę pozbawienia wolności.

/ego/

Powrót na górę strony