Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkania dzielnicowych z pierwszakami

Data publikacji 26.09.2011

W piątek dzielnicowi z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego wspólnie z funkcjonariuszem Straży Gminnej spotkali się z pierwszakami z Zespołu Szkolno-Przedszkolegow Borzęcinie Dużym. Funkcjonariusze przeprowadzili pogadanki, w trakcie których opowiadali o bezpieczeństwie w domu, na podwórku i na drodze. Na zakończenie każde dziecko otrzymało przekazane przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa kamizelki odblaskowe.

Jak każdego roku policjanci z powiatu warszawskiego zachodniego aktywnie włączyli się aktywnie w działania na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych. Ich głównym celem jest przeprowadzanie spotkań z dziećmi i młodzieżą.

W piątek od wczesnych godzin porannych dzielnicowi z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego wspólnie z funkcjonariuszem Straży Gminnej gościli w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borzęcinie Dużym. Mundurowi przeprowadzili spotkania dla uczniów klas pierwszych. Funkcjonariusze przeprowadzili pogadanki, w trakcie których opowiadali o bezpieczeństwie w domu, na podwórku i na drodze. Dzieci usłyszały, jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły i ze szkoły do domu, na co zwracać uwagę, o jakich przepisach drogowych trzeba pamiętać. Funkcjonariusze uczyli również najmłodszych, jak bezpiecznie przechodzić przez przejście dla pieszych.

Na zakończenie każde dziecko otrzymało przekazane przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa kamizelki odblaskowe. Uśmiechów było co niemiara.

/ego/

fot. Agnieszka Matuszewska


 

Powrót na górę strony