Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bójka w Zielonkach

Data publikacji 26.05.2009

Gdy tylko policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego komendy w Starych Babicach zostali powiadomieni przez przejeżdżającego kierowcę o bójce przed barem grupy mężczyzn, natychmiast udali się na miejsce. Funkcjonariusze zauważyli leżącego na chodniku mężczyznę i kilku bijących się obok. W pobliżu leżała złamana deska i trzonek od łopaty. Poszkodowany z urazem kręgów szyjnych został przewieziony do szpitala. Mundurowi zatrzymali do wyjaśnienia pięciu mężczyzn. Czterech z nich usłyszało już zarzut udziału w bójce. Teraz odpowiedzą przed sądem.

Dochodziła północ, gdy przejeżdżający kierowca, poinformował policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego komendy w Starych Babicach o bójce kilku mężczyzn. Zdarzenie miało mieć miejsce w Zielonkach pod barem. Policjanci natychmiast powiadomili dyżurnego i podjęli interwencję.

Zauważyli młodego mężczyznę leżącego na chodniku i kilku bijących się obok. W pobliżu leżała złamana deska i trzonek od łopaty. Jak ustalili mundurowi, poszkodowany wychodząc z lokalu wspólnie ze znajomymi, w pewnym momencie został zaatakowany. W wyniku pobicia, doznał obrażeń. Z urazem kręgów szyjnych, został przewieziony do szpitala. Policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn. 19-letni Grzegorz K. i Robert R. byli nietrzeźwi. Mieli prawie promil alkoholu we krwi. Wspólnie z 20-letnim Pawłem S. oraz 21-letnim Łukaszem K. usłyszeli już zarzut udziału w bójce. Teraz odpowiedzą przed sądem.

/ego/

Powrót na górę strony