Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał skonsumować posiłek w lokalu gastronomicznym

Data publikacji 06.05.2020

Klient jednego z lokali gastronomicznych po zakupie posiłku chciał go skonsumować na miejscu. Nie reagował na zwróconą mu uwagę przez pracownika i nie chciał opuścić baru. Na tym punkcie wynikła awantura, podczas której mężczyzna groził pracownikowi uszkodzeniem ciała. Gdy po kilku godzinach wrócił, ugodził go nożem. W nocy powrócił po raz trzeci i uszkodził podświetlany baner reklamowy. Został zatrzymany przez policjantów i usłyszał już zarzuty. Prokurator objął go policyjnym dozorem oraz zakazał zbliżania się do pokrzywdzonego i do budynku baru.

Dochodziła 1:00 w nocy, gdy dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który miał rzucać prętem w elewację baru. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Funkcjonariusze asekurowani przez strażników miejskich zatrzymali 41-latka oraz ustalili przebieg zdarzenia.

Jak się okazało, mężczyzna podczas dnia przyszedł do lokalu gastronomicznego i po zakupie posiłku chciał go skonsumować na miejscu. Nie reagował na zwróconą mu uwagę przez pracownika i nie chciał opuścić baru. Na tym punkcie wynikła awantura, podczas której mężczyzna groził pracownikowi uszkodzeniem ciała. Swoją groźbę spełnił, gdy po kilku godzinach wrócił i zadał pokrzywdzonemu cios nożem.

W nocy powrócił po raz trzeci i uszkodził podświetlany baner reklamowy. Pokrzywdzony został opatrzony na miejscu interwencji przez ratowników medycznych, a 41-latek zatrzymany. Był nietrzeźwy. Miał promil alkoholu w organizmie. Obywatel Ukrainy usłyszał już zarzuty kierowania gróźb, uszkodzenia ciała i uszkodzenia mienia. Prokurator objął go policyjnym dozorem oraz zakazał zbliżania się do pokrzywdzonego i do budynku baru.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

 

 

Powrót na górę strony