Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny poszukiwany zatrzymany przez dzielnicowych

Data publikacji 07.05.2020

Gdy tylko dzielnicowi z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim ustalili miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny, udali się tam. W jednej z komórek na terenie posesji zastali ukrywającego się za stertą styropianu 30-latka. Mężczyzna poszukiwany był przez sąd, który wydał na niego nakaz doprowadzenia do jednostki penitencjarnej celem odbycia kary 314 dni pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim uzyskali informację o miejscu pobytu poszukiwanego mężczyzny. Udali się na posesję, gdzie w jednej z komórek znaleźli ukrywającego się za stertą styropianu 30-latka. W drugiej komórce miał przygotowane miejsce, gdzie spał. Wiedział, że jest osobą poszukiwaną i w takich warunkach ukrywał się przed organami ścigania.

Policjanci wylegitymowali mężczyznę i sprawdzili dane w policyjnych systemach informatycznych. Gdy potwierdzili, że jest poszukiwany przez sąd, który wydał na niego nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, zatrzymali 30-latka. Teraz mężczyzna najbliższe 314 dni spędzi w jednostce penitencjarnej, gdzie odbywać będzie karę pozbawienia wolności.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

 

 

Powrót na górę strony