Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragedia na drodze-apelujemy o ostrożność!

Data publikacji 29.05.2020

Wczoraj około godziny 20.00 w Ożarowie Mazowieckim doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zdarzeniu udział brał samochód osobowy i motocykl. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń motocyklista zmarł. W tym roku na terenie naszego powiatu doszło już do trzeciego tak tragicznego wypadku drogowego, w którym śmierć poniosły trzy osoby. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Wczoraj około godziny 20.00 na skrzyżowaniu ulicy Partyzantów ze Strzykulską w Ożarowie Mazowieckim miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. W zdarzeniu udział wziął samochód osobowy oraz motocykl. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że motocyklista zderzył się ze skodą wykonującą manewr skrętu w lewo. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 39-letni motocyklista zmarł.

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin trwały czynności procesowe. Oprócz służb ratunkowych na miejscu obecny był prokurator i biegły z zakresu wypadków drogowych. Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie oraz policjantów pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.

W tym roku na terenie naszego powiatu doszło już do trzech tak tragicznych wypadków drogowych, w których śmierć poniosły trzy osoby. Policjanci apelują o ostrożność na drodze. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg, zarówno do kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować!

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja/rr

 

 

 

Powrót na górę strony