Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany ukrywał się w kanale samochodowym

Data publikacji 21.07.2020

Gdy tylko kryminalni z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego ustalili miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny, udali się tam. Po sprawdzenu budynku mieszkalnego nie odpuścili. Udali się również do garażu. Tam w kanale samochodowym ujawnili przykrytego deskami mężczyznę. 34-latek poszukiwany był przez sąd na podstawie listu gończego. Teraz najbliższe 2 lata spędzi w jednostce penitencjarnej, gdzie odbywać będzię karę pozbawienia wolności.

Kryminalni z komendy w Starych Babicach zajmujący się poszukiwaniem osób uzyskali informację o miejscu pobytu poszukiwanego mężczyzny. Udali się na posesję, którą dokładnie sprawdzili. Dopiero w garażu ujawnili ukrywającego się w kanale samochodowym przykrytym deskami mężczyznę. Wiedział, że jest osobą poszukiwaną i dlatego ukrywał się przed organami ścigania.

Policjanci wylegitymowali mężczyznę i sprawdzili dane w policyjnych systemach informatycznych. Gdy potwierdzili, że jest poszukiwany przez sąd, który wydał na niego list gończy, zatrzymali 34-latka. Teraz mężczyzna najbliższe 2 lata spędzi w jednostce penitencjarnej, gdzie odbywać będzie karę pozbawienia wolności.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja/kp-z

 

 

 

Powrót na górę strony