Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nożem ugodził mężczyznę w szyję

Data publikacji 22.07.2020

W chwili zatrzymania 37-latek miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyznę zatrzymali policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach po tym, gdy ugodził swojego znajomego nożem w szyję. Pokrzywdzony został opatrzony przez ratowników medycznych. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mieszkańcowi starobabickiej gminy zarzutu naruszenia czynności narządu ciała pokrzywdzonego.

Kilka minut po 21.00 dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, że pokrzywdzony został ugodzony nożem. Na miejsce natychmiast został skierowany policyjny patrol. Funkcjonariusze w mieszkaniu zastali dwóch mężczyzn i kobietę. Jak ustalili mundurowi, jeden z nich został zraniony w szyję. Policjanci nie tracąc czasu, niezwłocznie wezwali karetkę pogotowia. Do jej przyjazdu poznali wstępnie przebieg zdarzenia. Pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki i szarpaniny, w trakcie której 37-latek przy użyciu noża ranił w szyję pokrzywdzonego. Obaj byli nietrzeźwi. Mieli od 2 do 2,6 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali 37-latka i osadzili go w policyjnej celi. Pokrzywdzony został opatrzony przez ratowników medycznych. Zebrany w sprawie materiał dowodowy, pozwolił detektywom na przedstawienie mieszkańcowi starobabickiej gminy zarzutu naruszenia czynności narządu ciała pokrzywdzonego. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja/kp-z

 

 

 

Powrót na górę strony