Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za kradzież markowych perfum i kosmetyków

Data publikacji 30.07.2020

Kryminalni z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w wyniku podjętych czynności operacyjnych zatrzymali dwoje mieszkańców powiatu nowodworskiego. Jak ustalili policjanci, para dwa tygodnie wcześniej dokonała kradzieży, w jednej z placówek handlowych na terenie łomiankowskiej gminy, markowych perfum i kosmetyków. Para usłyszała już zarzuty. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

W połowie lipca br. policjanci z Łomianek otrzymali zgłoszenie o kradzieży markowych perfum i kosmetyków. Do przestępstwa doszło w jednej z placowek handlowych na terenie gminy, a sprawcy swoim zachowaniem spowodowali straty o łącznej wartości ponad 600 złotych. Sprawą zajęli się kryminalni ze Starych Babicach. W wyniku podjętych czynności operacyjnych ustalili osoby, które mogły dokonać tego czynu, a następnie ich miejsce pobytu.

Wczoraj kryminalni udali się na teren powiatu nowodworskiego, gdzie w miejscu zamieszkania zatrzymali przebywającą tam parę. Oboje zatrzymani usłyszeli już zarzut kradzieży. Za popełnienie tego przestępstwa kodeks karny przewiduję karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja/kp-z

 

 

 

  • Policjant służby kryminalnej podczas doprowadzenia na czynności procesowe zatrzymanej kobiety
  • Policjant służby kryminalnej podczas doprowadzenia na czynności procesowe zatrzymanego mężczyzny
Powrót na górę strony