Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież markowych perfum i posiadanie narkotyków

Data publikacji 29.10.2020

Kryminalni z komendy w Starych Babicach zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który w ostatnich miesiącach oraz w zeszłym roku dokonał w jednej z drogerii na terenie gminy sześciu kradzieży markowych perfum o łącznej wartości blisko 3,5 tys, złotych. W mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę oraz marihuanę. Jak wyjaśnił 31-latek, narkotyki znalazł na chodniku. Usłyszał już zarzuty kradzieży oraz posiadania środków odurzających.

Praca operacyjna kryminalnych z komendy w Starych Babicach pozwoliła na zatrzymanie 31-letniego mieszkańca łomiankowskiej gminy. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna w ostatnich miesiącach oraz w zeszłym roku dokonał w jednej z drogerii na terenie gminy sześciu kradzieży. Za każdym razem była to kradzież markowych perfum, które następnie sprzedawał przypadkowo napotkanym osobom. Swoim zachowanie spowodował straty o łącznej wartości blisko 3,5 tys, złotych.

Kryminalni udali się do jego miejsca zamieszkania, gdzie podczas przeszukania ujawnili środki odurzające. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczonymi przez funkcjonariuszy substancjami są amfetamina i marihuana. Jak wyjśnił 31-latek, narkotyki znalazł na chodniku. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży oraz posiadania środków odurzających. Przyznał się do popełnienia tych przestępstw i poddał dobrowolnie karze.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja/PŚ

 

 

 

Powrót na górę strony